Sątyrz

Gospodarstwo  Ekologiczne 
PIOTR WOŹNICKI

Gospodarstwo Ekologiczne SĄTYRZ PIOTR WOŹNICKI | Telefon: +48 501 496 097 | e-mail: p.woznicki@wp.pl

Warzywa ekologiczne Szczecin

W gospodarstwie położonym w Sątyrzu w województwie zachodniopomorskim (niedaleko Szczecina) zajmujemy się produkcją tradycyjnych kiszonek i hodowlą zwierząt oraz uprawą ekologicznych warzyw. Dzięki stosowaniu się do restrykcyjnych wymogów eko są one pełnowartościowe i smaczne, ciesząc się zaufaniem wielu klientów oraz regionalnych hurtowni.

W ofercie znajdziesz między innymi podstawowe składniki wielu dań, jak pomidor, ziemniak, czosnek, cebula. Dostarczamy żywność, która inspiruje do kreatywnego, zdrowego i świadomego gotowania. Przy użyciu naszych warzyw przygotujesz kanapki z rzodkiewką, sałatą, koprem czy szczypiorkiem, ugotujesz bulion, wykorzystując marchew, pietruszkę, por i seler, zaserwujesz gościom sałatkę na bazie białej, włoskiej, czerwonej czy pekińskiej kapusty. Sięgając po nasz asortyment, zaopatrzysz się w takie specjały jak ekologiczny brokuł, kalafior, burak, cukinia, dynia, jarmuż, kalarepa czy ogórek gruntowy.

Uprawa warzyw przebiega według standardów wymaganych prawem i dobrymi, branżowymi praktykami. Korzystamy z tego, że w pobliżu naszego gospodarstwa nie ma wielu zakładów przemysłowych, co jest utrudnieniem dla rolników w innych regionach kraju. Województwo zachodniopomorskie i okolice Ińskiego Parku Krajobrazowego to doskonałe miejsce dla rolnictwa zgodnego z naturą. Dzięki własnym uprawom jesteśmy w stanie nie tylko dostarczać świeże warzywa do Szczecina i innych miejscowości, ale również produkować cenione, zdrowe, smaczne przetwory – kapustę kiszoną oraz tradycyjne ogórki kołobrzeskie w solance.